Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat szociális intézménye
Akadálymentes változat

Keresés

2021. Szeptember
HKSzeCsPSzoV
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Elérhetőségeink2021.06.14

A HÍD CSALÁD ÉS GYERMEKJÓLÉTI KÖZPONT MUNKATÁRSAI

 


Központ szakmai vezető                                                                                         Szolgálat szakmai vezető

Kovács Katalin                                                                                                           Parlagh Ágnes

Telefon: 06-1/329-08-04                                                                                             Telefon: 06-1/320-2654

kovacskata@szoc.bp13.hu                                                                                        parlaghagnes@szoc.bp13.hu

 

 

 

Családsegítők:                                         Telefon: 06-1/320-26-54

Asqui Carina Dalma                                        carinadalma@szoc.bp13.hu

Bagdi Mária                                                       bagdimaria@szoc.bp13.hu

Balla Judit                                                          ballajudit@szoc.bp13.hu

Csonka Gizella                                                  csonkagizella@szoc.bp13.hu

Csordásné Lakatos Beáta                             lakatosbeata@szoc.bp13.hu

Dobos Angelika                                                dobosangelika@szoc.bp13.hu

Ebedli Hanna                                                    ebedlihanna@szoc.bp13.hu

Éliás Rita                                                             eliasrita@szoc.bp13.hu

Ficsór Tímea                                                      ficsortimea@szoc.bp13.hu

Galgóczy Antalné                                            galgoczyantalne@szoc.bp13.hu

Hajdú Bálint                                                       hajdubalint@szoc.bp13.hu

Kocsis Zsófia                                                     kocsiszsofia@szoc.bp13.hu

Nász Dorottya Szonja                                    naszdorottyaszonja@szoc.bp13.hu

Rozsnyai Judit                                                   rozsnyaijudit@szoc.bp13.hu

Szászné Lőrik Emese                                      lorikemese@szoc.bp13.hu

Szűcs Judit                                                         szucsjudit@szoc.bp13.hu

Takács Judit                                                       takacsjudit@szoc.bp13.hu

Tóthné Varga Melinda                                  tothnevargamelinda@szoc.bp13.hu

Túri Péter                                                          turipeter@szoc.bp13.hu

Esetmenedzserek:                Telefon: 06-1/329-08-04

Balló Erika                                                          balloerika@szoc.bp13.hu

Jándi Ildikó                                                        jandiildiko@szoc.bp13.hu

Kaszala Judit                                                     kaszalajudit@szoc.bp13.hu

Mondyné Barta Zsuzsanna                          bartazsuzsa@szoc.bp13.hu

Németh Alíz                                                      nemethaliz@szoc.bp13.hu

Szántó Eszter                                                    szantoeszter@szoc.bp13.hu

Szernecz Zoltán                                               szerneczzoltan@szoc.bp13.hu

Vincze Ildikó                                                      vinczeildiko@szoc.bp13.hu

Óvodai – és iskolai szociális segítők:

Erős Mónika                                                      erosmonika@szoc.bp13.hu

Ilovics Fruzsina                                                 ilovicsfruzsina@szoc.bp13.hu

Kármán Zsuzsanna                                         karmanzsuzsanna@szoc.bp13.hu

Katonáné Németh Rita                                 nemethrita@szoc.bp13.hu

Kende Szilvia                                                     kendeszilvia@szoc.bp13.hu

Németh Borbála                                              nemethborbala@szoc.bp13.hu

Szabó Henriett                                                 szabohenriett@szoc.bp13.hu

Takács Mónika                                                 takacsmonika@szoc.bp13.hu

Vándor Éva Rita                                               vandorrita@szoc.bp13.hu

Veres Szilvia                                                      veresszilvia@szoc.bp13.hu

Vörös-Nagy Beáta                                          vorosnagybeata@szoc.bp13.hu

Utcai – és lakótelepi szociális munkások:

Kerékjártó Gáspár                                          kerekjartogaspar@szoc.bp13.hu

Kertész János                                                   kerteszjanos@szoc.bp13.hu

Pál Attila                                                             palattila@szoc.bp13.hu

Kapcsolatügyeleti koordinátor:

Balló Erika                                                          balloerika@szoc.bp13.hu

Mentálhigiénés tanácsadás:

Gál Aletta                                                           galaletta@szoc.bp13.hu

Pár- és családkonzultáció:

Gál Aletta                                                           galaletta@szoc.bp13.hu

Mondyné Barta Zsuzsanna                          bartazsuzsa@szoc.bp13.hu

 

Mediáció koordinátor:

Szántó Eszter                                                    szantoeszter@szoc.bp13.hu

Ifjúsági referens

Szedmák Eszter                                               szedmakeszter@szoc.bp13.hu

Jelzőrendszeri tanácsadó / felelős    

Speizer Mónika                                                speizermonika@szoc.bp13.hu

Takács Judit                                                       takacsjudit@szoc.bp13.hu

Szociális asszisztensek:

Budai Dezsőné                                                 budaidezsone@szoc.bp13.hu

Dr. Kabályiné Varga Judit                             vargajudit@szoc.bp13.hu

Farkas Judit                                                       farkasjudit@szoc.bp13.hu

Horváth Eleonóra                                           horvatheleonora@szoc.bp13.hu

Jedinák Alexandra                                          jedinakelaxandra@szoc.bp13.hu